Western Digital
WD Purple - Harddisk 8 TB
Western Digital Red Pro harddisk 8 TB 7200 rpm 256 MB 3.5" SATA
Western Digital WD Elements 18TB Desktop USB 3.0
Harddisk Western Digital WD8005FRYZ 3,5" 8 TB
WD Elements SE WDBEPK0010BBK - Harddisk 1 TB ekstern (bærbar) USB 3.0
WD Elements SE WDBEPK0020BBK - Harddisk 2 TB ekstern (bærbar) USB 3.0
WD Red Plus WD60EFPX - Harddisk 6 TB intern 3.5 SATA 6Gb/s...
Western Digital WD Elements 16TB Desktop USB 3.0
Western Digital WD Elements 10TB Desktop USB 3.0
Ekstern harddisk Western Digital WDBJRT0040BBK WESN 4 TB HDD
Western Digital WD My Book 12TB USB 3.0
WD My Book Duo 2-Bay - 36 TB
Western Digital WD Elements 22TB Desktop USB 3.0
Western Digital Wd103kryz 10tb Hdd Hot Swap
WD Ultrastar DC HC330 - 10TB Harddisk 0B42266 SATA-600 3.5"
Ekstern harddisk Western Digital WDBK6C0060BBL WESN Blå 6 TB
WD Elements Portable WDBLSS0040BBK - Harddisk 4 TB ekstern (bærbar) USB 3.2...
WD Blue SA510 WDS100T3B0A - SSD 1 TB intern 2,5 SATA 6Gb/s blå
WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS400T2X0E - 4 TB intern M.2 2280 PCIe...
WD Blue SA510 WDS200T3B0A - SSD 2 TB intern 2,5 SATA 6Gb/s
Western Digital WD Elements 8TB Desktop USB 3.0
WD My Passport WDBG6U0010BBK-WESN ekstern harddisk 1 TB 2,5 USB-C, sort
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T4TAL5204 - Harddisk 4 TB intern 3,5 SAS...
WD Elements Portable WDBDTV0020BBK - Harddisk 2 TB ekstern (bærbar) USB 3.2...
Western Digital MyPassport 500GB SSD SpaceGrey WDBAGF5000AGY WESN
Ekstern harddisk Western Digital My Passport 2 TB SSD
WD My Passport - Harddisk krypteret 5 TB ekstern (bærbar) USB 3.2...
Western Digital Red WD100EFGX harddisk 3.5" 10 TB Serial ATA III
SanDisk SN3000 500 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC 3D NAND (WDS500G4G0E)
Western Digital Wd20earz 3.5'' 2tb Hdd
Tilbage til toppen